×
г.Новосибирск

Ofac, Ofsi sankcje, licencje, zezwolenia, procedura - wsparcie prawne

Ofac, Ofsi sankcje, licencje, zezwolenia, procedura - wsparcie prawne.

W pewnym momencie każdy z nas potrzebuje pomocy prawnej. Jednocześnie chcę, aby prawnicy świadczący usługi byli adekwatni, znali swój biznes, posiadali niezbędne doświadczenie i wiedzę, byli wzorem orientacji na klienta, a przy tym niedrogo. Z reguły panuje opinia, że ​​tanie usługi są a priori złej jakości, a drogie mogą być wysokiej jakości, ale nie zawsze takie usługi są potrzebne w każdym powstającym biznesie. Dlatego odpowiednia jest opcja środkowa. Niezbyt tanie, ale też nie drogie.

Nie jest jasne, jak wybrać prawnika poza ceną. Dlatego opcja „zapytaj znajomych” (inaczej ustna) jest odpowiednia, aby zobaczyć, kto z kim wcześniej pracował, aby zobaczyć, kto jest w pobliżu. Następnie możesz spojrzeć na doświadczenie, wiedzę, praktykę (zawsze chcesz jak największej ilości odpowiedniego doświadczenia). Wtedy można zwrócić uwagę na rekomendacje innych klientów, publikacje w wydawnictwach specjalistycznych, wystąpienia na konferencjach, obecność zespołu prawników.

Co jeszcze? Wygląda na to, że niczego nie zapomnieli.

Jeśli niektóre lub wszystkie z powyższych pasują do Twojego pomysłu przy poszukiwaniu prawnika, wyborze usług prawnych związanych z ofac, sankcjami ofsi, licencjami, zezwoleniami, procedurami, to zapraszamy do nas.

Opisany odpowiada charakterystyce działalności naszej kancelarii „Vetrov i Partnerzy”. Począwszy od wiedzy, doświadczenia, dostępności kompetentnych specjalistów, a skończywszy na średnich cenach usług, zorientowaniu na klienta każdego pracownika.

Kancelaria Prawna Vetrov i Wspólnicy potwierdza gotowość i zdolność do udzielenia Klientom wymaganej pomocy prawnej, a także dostępność specjalistów posiadających odpowiednie doświadczenie i niezbędne kwalifikacje w zakresie świadczenia usług prawnych w kwestiach związanych ze sporami i sprawami sankcyjnymi.

Nasi prawnicy ds. transakcji, operacji i sporów związanych z ofac, ofsi sankcjami, licencjami, zezwoleniami, procedurami świadczą usługi prawne (wsparcie, utrzymanie) w Nowosybirsku i innych miastach Rosji (m.in. Tomsk, Omsk, Barnauł, Krasnojarsk, Kemerowo, Nowokuźnieck, Irkuck , Czyta, Władywostok, Moskwa, Sankt Petersburg, Jekaterynburg, Niżny Nowogród, Kazań, Samara, Czelabińsk, Rostów nad Donem, Ufa, Wołgograd, Perm, Woroneż, Saratów, Krasnodar, Togliatti, Soczi).

Usługi prawne świadczone są w jeden z następujących sposobów:

1. Siłami pracowników kancelarii „Vetrov i Partnerzy”: osobiście w siedzibie głównej, osobiście, w podróży służbowej u Klienta lub zdalnie (poczta, telefon, skype, komunikatory internetowe);

2. Siłami partnerskiej kancelarii prawnej, z którą kancelaria „Vetrov i Partnerzy” współpracuje w lokalizacji Klienta;

3. Połączenie metody nr 1 i nr 2.

Prosimy o kontakt pod następującymi kontaktami:

Napisz na info@vitvet.com, zadzwoń +7 (383) 310-38-76, +7 (983) 510-38-76.

Napisz do WhatsApp, Telegram pod numerem +7 (913) 918-25-62.

Zanim Kancelaria opowie o treści i warunkach świadczonych usług, sugerujemy zapoznanie się z następującymi materiałami analitycznymi i praktyką sądową (arbitrażową):

1) 8 błędów z USN;

2) jak przetrwać kontrolę podatkową;

3) odpowiedzialność dyrektora: 10 typowych błędów;

4) wycofanie majątku przedsiębiorstwa;

5) wypłata środków: ryzyka podatkowe i karne;

6) zwrot nadpłaty podatku dochodowego;

7) płatności nieobjęte składkami ubezpieczeniowymi;

8) odszkodowanie za przestępstwa skarbowe;

9) uchylanie się od płacenia podatków od organizacji (praktyka z art. 199 Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej);

10) celowe niepłacenie podatków (klauzula 3 art. 122 kodeksu podatkowego Federacji Rosyjskiej);

11) zniesiono: analizę problemów podatkowych;

12) strukturyzacja biznesu jest narzędziem bezpieczeństwa podatkowego;

13) odpowiedzialności subsydiarnej poza postępowaniem upadłościowym;

14) co najmniej 100 dodatkowych materiałów w dziale „Artykuły”;

15) co najmniej 50 dodatkowych materiałów w dziale „Aktualności” z komentarzami do wydarzeń;

16) co najmniej 700 więcej komentarzy do aktów sądowych w różnych sprawach, sporach i roszczeniach w naszym magazynie „Tajemnice praktyki arbitrażowej”.

1. Opis usługi.

W ramach tej obsługi prawnej Kancelaria zobowiązuje się do podjęcia wszelkich niezbędnych i optymalnych działań.

Celem jest ochrona interesów Klienta, wykluczenie lub zminimalizowanie negatywnych konsekwencji ustawodawstwa Federacji Rosyjskiej dla Klienta.

Usługa zazwyczaj obejmuje:

1) Konsultacje;

2) Sporządzanie dokumentów;

3) Ocena sytuacji, badanie dostępnych dowodów na perspektywy realizacji zadania (projektu) Klienta;

4) Opracowanie strategii i taktyki ochrony praw;

5) Utrzymanie zadania (projektu) Klienta.

Usługi świadczone są osobiście lub zdalnie (zdalnie).

2. Procedura interakcji z Klientem.

Klient ma prawo przesłać zapytanie z konkretnym zadaniem dla Kancelarii w dowolnej dogodnej dla siebie formie iw akceptowalnym terminie - e-mail, telefon, skype, spotkanie osobiste.

Kancelaria dostarcza wynik zlecenia Klienta we wcześniej ustalonych terminach.

3. Powody, dla których warto z nami współpracować.

a) każdy z 5 pracowników kancelarii jest specjalistą z co najmniej 3 letnim doświadczeniem prawniczym (młodszy prawnik) i co najmniej 8-10 letnim (starszy prawnik). To setki spraw sądowych w sądach różnych regionów i instancji. To tysiące rozpraw sądowych i dni sądowych.

b) w różnych miastach Syberii (Tomsk, Barnauł, Kemerowo, Krasnojarsk, Irkuck) i ponad milionowych miast (Moskwa, Petersburg, Jekaterynburg i inne) istnieją przedstawiciele regionalni z co najmniej 5-8-letnim doświadczeniem.

c) możesz poznać niektórych partnerów i klientów naszej firmy oraz poznać ich opinię na temat współpracy z nami.

d) jesteśmy uznawani za ekspertów przez różne media, źródła informacji, specjalistyczne źródła prawne - Vedomosti, Sekret Firmy, Continent Siberia, garant.ru, ngs.ru, a42.ru, Tomsk News, Commercial Directors Club i inne.

e) wydajemy bezpłatny magazyn „Secrets of Arbitration Practice”. Dedykowany jest praktyce arbitrażowej i sądowej. Zawiera co najmniej 450 rozpatrywanych spraw sądowych wraz z analizą aktów orzeczniczych, stanowisk stron, dowodów i naszych rekomendacji.

f) istnieją różne historie sukcesu, które potwierdzają jakość i skuteczność naszych usług. Na przykład jest to sprawa odzyskania utraconych zysków w wysokości 6,9 mln rubli; sprawa o odzyskanie długu w wysokości 2,2 mln rubli sprawa o nielegalne działania samorządu terytorialnego na podstawie 159-FZ; przypadek kondensatu; przypadek uszczelnienia; sprawa dotycząca ochrony własności intelektualnej; przypadku zakwestionowania transakcji strony zainteresowanej.

g) Możesz zapoznać się z opiniami i rekomendacjami naszych obecnych klientów.

 

  

  

 

h) Liczby mają znaczenie. Kilka danych liczbowych z działalności kancelarii prawnej do oceny i rozpoznania obecności pozytywnego efektu jej pracy.

 

h-1) sprawa dostaw, która rozpoczęła się roszczeniem przeciwko naszemu klientowi o odzyskanie 200 tys. rubli, ale zakończyła się zaspokojeniem roszczenia wzajemnego w wysokości 2,2 mln rubli;
h-2) sprawa utraconych korzyści za 6,9 mln rubli, które akcjonariusz chciał odzyskać od swojej spółki, ale nie powiodło się ze względu na ochronę interesów spółki przez prawników Kancelarii;
h-3) przypadek 18 mln rubli, który został odzyskany od towarzystwa ubezpieczeniowego w związku z jego bezprawną odmową wypłaty odszkodowania;
h-4) sprawa 18 mln rubli, które udało nam się odzyskać jako zadłużenie z tytułu kontraktu budowlanego;
h-5) sprawa o wartości 41 mln rubli, której udało się obronić dla naszego klienta po przedstawieniu nieuzasadnionych roszczeń przeciwko niemu i pomimo 2 opinii biegłych nie na korzyść naszego klienta;
h-6) sprawa upadłościowa, w której stworzono warunki do uzyskania pożądanego przez wierzyciela majątku w wysokości 950 mln rubli;
h-7) sprawa o ochronę własności intelektualnej firmy farmaceutycznej w sądzie i odzyskanie 1 miliona rubli od sprawcy;
h-8) sprawa o uznanie uzasadnionych roszczeń naszego Klienta w UPA na faktach nieuczciwej konkurencji;
h-9) unieważnienie czynności sądowej pierwszej instancji w sprawie upadłościowej o odzyskanie od Klienta 23,5 mln rubli;
h-10) praca pozasądowa z dłużnikiem przez 2 miesiące i zwrot im 1 miliona rubli w ciągu następnych 4 miesięcy.

4. Koszt usługi.

Na prośbę.

5. Termin świadczenia usługi.

 

Zgodnie z umową.

 

Naszym klientom oferujemy również usługi prawne w następujących obszarach:

a) ochrona i ochrona własności intelektualnej (od rejestracji znaków towarowych po spory dotyczące wszelkich skutków działalności intelektualnej, w tym samych znaków towarowych, programów komputerowych);

b) sprawy i spory korporacyjne (od organizacji i postępowania GOSU, AGSU po kwestionowanie transakcji, odzyskiwanie strat od dyrektora, uznawanie decyzji organów zarządzających za nieważne);

c) prowadzenie sporów sądowych (spory przed sądami powszechnymi, sądami polubownymi, sądami polubownymi);

d) zagadnienia podatkowe (od kontroli procesów biznesowych pod kątem ryzyk podatkowych, wsparcia kontroli podatkowych po kwestionowanie wyników kontroli, inne akty organów podatkowych);

e) praktyka gospodarcza (wsparcie prawne dla biznesu w różnych kwestiach);

f) pomoc prawna w sprawach karnych (najczęściej związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej).

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym bezpłatnym magazynem internetowym poświęconym praktyce sądowej (arbitrażowej).

Kancelaria świadczy różne usługi prawne w różnych miastach Rosji (m.in. Nowosybirsk, Tomsk, Omsk, Barnauł, Krasnojarsk, Kemerowo, Nowokuźnieck, Irkuck, Czyta, Władywostok, Moskwa, St. Petersburg, Jekaterynburg, Niżny Nowogród, Kazań, Samara, Czelabińsk , Rostów nad Donem, Ufa, Wołgograd, Perm, Woroneż, Saratów, Krasnodar, Togliatti, Soczi).

Telefon +7 (383) 310-38-76
E-mail info@vitvet.com

Kancelaria „Vetrov i partnerzy”
więcej niż tylko usługi prawne